03 okt

taal

In onze groep hebben we de afgelopen weken gewerkt aan het eerste thema van STAAL (onze nieuwe taal methode). Ons eerste thema ging over China! We hebben van alles geleerd over de Chinese cultuur, tekens, spreekwoorden, spreuken en gelukskoekjes. Aan het einde van ieder thema hebben we een presentatie opdracht.

Voor dit thema was de opdracht een poster te maken waarop wij een zelf bedachte vakantie naar China moesten verkopen. ‘S middags maakten we met zijn allen van onze klas een echte Vakantiebeurs. Alle verschillende standjes moesten zo goed mogelijk uitleggen waarom hun reis naar China de beste was.

Het was leuk om te zien dat veel kinderen rustig zittend begonnen maar na een paar minuten als heuze marktkoop mensen hun reizen naar China stonden te verkopen. Het eerste thema STAAL is erg goed gegaan, nu op naar de volgende!